gydantisviesa@gmail.com

Čakrų valymas ir balansavimas nuotoliniu būdu

Dvasinis (dvasinės energijos) seansas, Reiki, Čakrų harmonizavimas, Garso terapija, Reiki mokymai

Čakrų valymas ir balansavimas nuotoliniu būdu

Nuotoliniu būdu

 

  Čakra – informacinis energetinis centras. Kuris turi savo spalvą, vibraciją, savybes, yra susijęs su atitinkamais organais ir sistemomis, gyvenimo sferomis. 

 

​⚜️ Kai sutrinka energijos tekėjimas čakrose, gali atsirasti energetiniai blokai, sveikatos sutrikimai, energetinis išsekimas, disbalansas gyvenime.

 

⚜️Čakrų valymas ir balansavimas padės energetiškai išsivalyti, susibalansuoti ir pajausti vidinę harmoniją.

 

⚜️ Čakros yra išsidėsčiusios žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus.

⚜️Dažnai žmonės gyvena aktyvioje vienoje arba keliose čakrose, kitomis neužsiimdamas. Jeigu gyvena pvz. daugiau pirmame energetiniame centre, yra labiau paskendę materialiame pasaulyje ir suvokia jį iš šio taško. Tokiam žmogui sunku pakilti aukštyn į kitus energetinius centrus ir užsiimti meditacija. Todėl pirmas centras turės daug energijos, o kiti centrai mažai. 

⚜️Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs, iš pirmos čakros energija kils į kitus centrus, tam , kad palaikyti jų veiklą, bet nedirbs taip efektyviai, jei užsiimtume visos sistemos tobulėjimu.

⚜️ Arba atvirkščiai, žmonės, kurie daug medituoja ir vysto daugiau aukštesnius centrus, jiems būna sunku įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.

 

____________________________________

Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir sąmonė keliauti per visus energetinius centrus, valyti juos energetiškai nuo blokų, įsitikinimų ir energizuoti atliekant tam tikras energetines praktikas. 

⚜️Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalimu , transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos.

⚜️ Labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais.

⚜️ Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.

⚜️Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes ! 

 

____________________________________

 

POJŪČIAI

Seanso metu, jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą. Seanso metu pacientai pajaučia užplūstančią ramybę, palengvėjimą, šilumą probleminėje kūno vietoje, dažnai užsnūsta. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant.

 

⚜️Trukmė apie 1val.

⚜️Kaina nuo 50€ – 70€

 

Užsiregistruoti