+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

Čakrų gydymas, harmonizavimas

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

Čakrų gydymas, harmonizavimas

Užsiregistruoti

 • Ši „procedūra“ tinkama visiems tiek profilaktikai, tiek ir kaip švelni pagalba atstatant gerą psichologinę ir fizinę savijautą. Čakrų energijos išvalymas ir veiklos subalansavimas palankiai veikia sveikatą, darbingumą, bendrą savijautą, gali padėti išsispręsti įvairioms problemoms jūsų gyvenime, kurios kilo dėl turimų energetinių blokų, pavyzdžiui nesugebėjimas sukurti pastovių santykių ir šeimos, negalėjimas susilaukti vaikų, nuolatinis pinigų stygius, kai jie lyg vanduo išteka pro pirštus.
 • Šis energinis seansas padės jaučiant įtampą, stresą, jei jaučiatės tiesiog užsiblokavę, lydi nesėkmės, gavus iš aplinkos ar aplinkinių didelės neigiamos energijos dozę pavydo ar konfliktų pavidalu.
 • Stengiantis kuo daugiau padaryti vienu kartu (išlaisvinti energetinius blokus, traumų energiją, žalingus ir ribojančius įsitikinimus) sukeliamas nemažas stresas visai sistemai ir prireikia daugiau laiko integruoti pokyčiams, didesnė vidinio pasipriešinimo ir grįžimo į buvusią būklę tikimybė. Taigi jei problema yra gilesnė ir galimybės leidžia, efektyviau yra daryti kelis seansus su savaitės pertraukomis. Čakrų gydymą galima derinti su Reiki seansais, kad apsivalymo ir harmonizavimo procesas vyktų sklandžiau ir lengviau.
 • Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus.
 • Dažnai žmonės gyvena aktyvioje vienoje arba keliose čakrose, kitomis neužsiimdamas. Jeigu gyvena pvz. daugiau pirmame energetiniame centre, yra labiau paskendę materialiame pasaulyje ir suvokia jį iš šio taško. Tokiam žmogui sunku pakilti aukštyn į kitus energetinius centrus ir užsiimti meditacija. Todėl pirmas centras turės daug energijos, o kiti centrai mažai. Bet tam, kad žmogaus visi energetiniai centrai būtų aktyvūs, iš pirmos čakros energija kils į kitus centrus, tam , kad palaikyti jų veiklą, bet nedirbs taip efektyviai, jei užsiimtume visos sistemos tobulėjimu.Arba atvirkščiai, žmonės, kurie daug medituoja ir vysto daugiau aukštesnius centrus, jiems būna sunku įsižeminti ir jausti glaudų ryšį su žeme, užsiimti materialiais dalykais. Dažnai tokie žmonės nesijaučia stabiliai, neigia materialinį pasaulį, neturi daug materialių resursų.
 • Idealiame variante žmogaus sistema turėtų veikti visuose 7 lygiuose ir sąmonė keliauti per visus energetinius centrus, valyti juos energetiškai nuo blokų, įsitikinimų ir energizuoti atliekant tam tikras energetines praktikas. Ir visa tai tampa įmanoma, kai patyręs žmogus, kuris užsiima dvasiniu gydymu, energetinių pažeidimų pašalimu , transformacija ir užpildymu Jums padeda dirbti su savo sistema. Jis jau turi įdirbį ir būnant jo energetiniame lauke vyksta stiprios transformacijos. 
 • Labai svarbu palaikyti savo energetinę sistemą švaria, kad visos čakros dirbtų sveiku ritmu ir pastoviai pildyti ja energetiniais resursais. Kuo mūsų energija švaresnė, tuo vibracija yra aukštesnė ir kuo vibracija yra aukštesnė, tuo mūsų energetinė sveikata yra geresnė, mūsų mintys ir emocijos yra švaresnės. Mūsų sistema, visi organai ir sistemos yra pripildyti gyvybine energija. Energija teka laisvai ir harmoningai.
 • Kai esame subalansuoti viduje, mums lengviau atskleisti ir realizuoti savo potencialą ir visas duotybes !
 1. Muladhara čakra – šakninė čakra
 2. Svadhistana – seksualinės energijos čakra
 3. Manipura – saulės rezginio čakra
 4. Anahata – širdies čakra
 5. Vishuddha – gerklės čakra
 6. Ajna – trečios akies čakra
 7. Sahasrara – karūnos čakra

Kas yra čakros? Sanskrito kalba žodis „čakra“ reiškia „ratą“ arba „diską“. Mūsų kūne yra 7 pagrindinės didžiosios čakros ir 108 papildomos, mažosios. Pagrindinės čakros yra energiniai ir psichiniai centrai, mūsų gyvenimo ratai, kuriuose sukauptos organizmo gyvybinės jėgos atsakingos už skirtingas gyvenimo sritis. Tai mūsų gyvenimo biblioteka, kurioje saugomos visos gyvenimo patirtys. Jas harmonizuojant, keičiasi gyvenimo įvykiai, stojame į savo kelią, nustojame priešintis gyvenimui ir pagaliau leidžiame jam tekėti per mūs. Tuomet mums telieka atsipalaiduoti ir mėgatis tuo, kas vyksta.

Kiekviena iš jų turi savo pavadinimą, spalvą, išreiškia emocinę charakterio pusę, atsako už organus, išsidėsčiusius jos srityje, turi savo garso vibraciją – mantrą sanskrito kalboje. Kiekviena čakra suteikia tam tikrų gabumų, atsako už tam tikras savybes, emocijas, pasirinkimus, gyvenimo išraiškas. Kokia čakra mūsų kūne aktyviau dirba, tokie gabumai pas mus ir dominuoja, pavyzdžiui, aktyvių politikų, lyderių dominuojanti dažnai būna trečia čakra, daininkų – penkta čakra.  Mūsų energetiniai centrai priima, kaupia ir paskirsto visą informaciją, kuri būtina įvairiems kūno, sielos ir proto procesams.

Kaip čakros veikia? Čakras galima palyginti su 7 aukštu pastatu, lipant vis aukčiau, matome vis platesnį ir gražesnį horizontą. Medituojantys ar dvasiniu keliu einantys žmonės, dažnai mėgsta daug dėmesio skirti viršutinėms čakroms, kurios yra daugiau atsakingos už dieviškumo ir meilės pajautimą savyje, tačiau turime likti būdrus ir suprasti, kad neturint stabilaus pirmo aukšto į septintą neužkopsime. Kieviena čakra yra vienodai svarbi, nes tikroji harmonija yra išmokti tvirtai stovėti ant abiejų kojų, t.y. tiek mokėti gerai susitvarkyti savo materialųjį pasaulį, tiek ir dieviškąjį pradą. Juk ne veltui sakoma: “Kaip danguje, taip ir žemėje”. Pirmosios 3 čakros suteikia mums finansinį stabilumą, jaukius namus, emocinę pusiausvyrą, o viršutinės čakros apgyvendina Dievą, Visatą ir Meilę tuose namuose.

Čakros yra išsidėsčiusios stuburo srityje (centriniame kanale). Kiekviena čakra prižiūri tam tikrą organų ir sistemų veiklą. Kad jos veikimo zonoje organai būtų sveiki, ji turi sugerti teigiamas ir pašalinti neigiamas vibracijas. Čakros gali būti uždaros arba atviros, per daug arba nepakankamai. Jų veiklos aktyvumo lygis gali stipriai įtakoti mūsų asmenybę, didžiąja gyvenimo dalį arba trumpą laikotarpį.

Pavyzdžiui, jei uždara žmogaus širdies čakra, jis gali būti labai nepakantus, piktas, jei pernelyg atvira, tokius žmones dažnai vadiname „atlapaširdžiais“, kurie išdalina visą savo meilę aplinkiniams ir dažnai sau nieko nepasilieka. Jų veikla kinta mums dirbant su savo charakteriu, emocijomis ir gyvenimo suvokimu. Čakrų atvirumas ar uždarumas gali lemti mūsų vidinės ir dvasinės energijos kiekį, finansinę padėtį, meilės santykius, fizinę ir mentalinę sveikatą, kūrybinį potencialą ir daugybę kitų gyvenimo sričių.

Užsiregistruoti