+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija + energinis gydymas, konsultacija

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija + energinis gydymas, konsultacija

Užsiregistruoti

Jei jaučiate nerimą, stresą, įtampą – energinis gydymas padės jums atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, pasijusti žvalesniam.

Energinis gydymas sustiprina vidaus organus, harmonizuoja ir pagerina jų funkcijas. Ypač efektyviai padeda atsikratyti įvairios kilmės skausmų, negalavimų, depresijos, streso. Padidėja atsparumas ligoms, darbingumas. Vėliau organizmas pats pradeda valytis nuo susikaupusių šlakų ir toksinų. 

  • Tai sustiprina organizmo energetiką, pagerėja organizmo savireguliacija, prasideda išsivalymo procesas, prasideda gijimo procesas, sustiprėja imunitetas. Tuo tarpu energijos poveikis yra vos juntamas, švelnus ir apima ne tik fizinę mūsų asmenybės dalį, bet ir dvasinę – mintys tampa aiškesnės ir skaidresnės, žmogus ima labiau savimi pasitikėti, todėl gali geriau save realizuoti. 
  • Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija – tai individualus garso vibracinis viso kūno masažas, kuris atliekamas su dainuojančiais dubenimis. Per šią valandą Jūs puikiai pailsėsite, nusiraminsite, atsipalaiduosite. Jums tereikia tik atsigulti, užsimerkti, jaukiai apsikloti ir… mėgautis garsu
  • Kaip tai vyksta?Dubenys yra dedami ant kūno (tiek ant nugaros, tiek ant pilvo), o jų skleidžiami virpesiai harmonizuoja kūno ląsteles.Kaip tai nutinka? Daugelis esame girdėję, jog garso bangos ir virpesiai veikia vandenį ir staigiai užšaldžius vandens molekulę, pamatysime harmoningą arba, priklausomai nuo garso, neharmoningą molekulę.Žmogaus kūną apie 70 proc. sudaro vanduo, tad garsai, kurie sklinda iš dubenų, priverčia Jūsų kūno ląsteles vibruoti ir išsidėstyti molekules tam tikra darnia tvarka. Tad, jeigu yra pažeistas vienas ar kitas kūno organas, garsais galime priversti jį rezonuoti tam tikra teigiama ir harmoninga vibracija. Harmoningo garso ir jo sukelta vibracija pasiekia kūną labai giliai, t. y. pasiekia bet kurį organą. Atliekant šį masažą ir perėjus su dubenimis per visą kūną yra “sustyguojama” visa fizinio kūno veikla.
  • Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, tirpina blokus, atlaisvina energijos tekėjimą, derina ir gydo energetinius centrus, stiprina imunitetą ir žmogus pasijunta sveikesnis, laimingesnis bei harmoningesnis. 
  • Po tokio garso masažo jausitės pailsėję, visiškai atsipalaidavę, o darni ir rami nuotaika lydės keletą dienų.
  • Terapeutai naudoja dubenų terapiją gydant skausmus, depresiją, nemigą, migreną, kraujotakos sutrikimus ir t.t.
  • Visgi svarbiausias terapijos tikslas – organizmo harmonijos grąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančią lengvą hipnozę.

Užsiregistruoti