+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

Reiki energetinis nuotolinis seansas

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

Reiki energetinis nuotolinis seansas

Užsiregistruoti

KAS TAI? Reiki yra energija, tad atstumas jai nėra svarbus. Tai yra Reiki seansas tik per atstumą.

KAS VYKSTA SEANSO METU?

Reiki energija duoda impulsą Jūsų organizmui pačiam išsigydyti, regeneracijos suaktyvinimui. Tai gali būti ir konkretūs Jūsų prašymai: 

▪️Žalingi įpročiai

▪️Fizinė, psichologinė ir dvasinė harmonija

▪️Stresas

▪️Santykių harmonizavimas

▪️Bet koks kitoks tikslas

POJŪČIAI Seanso metu, jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą. Nuotolinio seanso metu pacientai pajaučia užplūstančią ramybę, palengvėjimą, šilumą probleminėje kūno vietoje, dažnai užsnūsta. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant.

KAIP PASIRUOŠTI SEANSUI?

Nuotolinis seansas trunka apie valandą. Dažniausiai seansus atlieku sutartu metu vakarais (prieš miegą). Seanso metu gerai būtų atsipalaiduoti ar atsigulti, nors pakaktų, kad tuo metu neužsiimtumėte didelę įtampą keliančia ar susikaupimo reikalaujančia veikla, kaip automobilio vairavimas.

KIEK SEANSŲ REIKTŲ?

Atsipalaidavimui po pusiausvyros atgavimui po streso pakaks vieno Reiki seanso. Ūmiai problemai, ar tai būtų liga ar didelis stresas, ar sudėtinga ką tik kilusi situacija reikėtų bent 3 Reiki seansų. Giliai ar įsisenėjusiai problemai spręsti dažniausiai rekomenduojamas visas Reiki kursas 10-21 seansas.Sudėtingoms situacijoms spręsti ar norui įgyvendinti Reiki gali būti daromas visą mėnesį.

Seanso trukmė apie 1val. Kaina 40 eur

Reiki seansai energiškai sustiprina vidaus organus, harmonizuoja ir pagerina jų funkcijas. Ypač efektyviai padeda atsikratyti įvairios kilmės skausmų, negalavimų, depresijos, streso.

▪️Paprastai po Reiki seansų žmogus jaučiasi daug žvalesnis, padidėja darbingumas, atsparumas ligoms. Vėliau organizmas pats pradeda valytis nuo susikaupusių šlakų ir toksinų. 

▪️Reiki sustiprina organizmo energetiką, pagerėja organizmo savireguliacija, prasideda išsivalymo procesas, prasideda gijimo procesas, sustiprėja imunitetas. Tuo tarpu Reiki poveikis yra vos juntamas, švelnus ir apima ne tik fizinę mūsų asmenybės dalį, bet ir dvasinę – mintys tampa aiškesnės ir skaidresnės, žmogus ima labiau savimi pasitikėti, todėl gali geriau save realizuoti.

▪️Reiki energijos poveikis visada yra teigiamas, jos negalima panaudoti piktiems kėslams arba norint pakenkti. Reiki visada veikia tiek, kiek reikia, ir ten, kur reikia.

▪️Pastoviai pratekanti Reiki energija (gydantis pas Reiki specialistą arba išmokus ir nuolat praktikuojant Reiki) padeda atsiskleisti, sustiprina: intuiciją, aiškiaregystę, aiškų jutimą (savo ir kitų kūno, energetikos, įvairių energijų, erdvės švarumo), minties stiprumą ir aiškumą  susikaupimą, koncentraciją, atsipalaidavimo gebėjimą, pasitikėjimą, bendravimo gabumus, geraširdiškumą, užuojautą, nesavanaudiškumą, energingumą…

 

Užsiregistruoti