gydantisviesa@gmail.com

Padovanok sau ramybės, atsipalaidavimo, vidinės harmonijos. Pakviesk į nuostabią kelionę per garsus ir pojūčius gilyn į save..

Dvasinis (dvasinės energijos) seansas, Reiki, Čakrų harmonizavimas, Garso terapija, Reiki mokymai

Padovanok sau ramybės, atsipalaidavimo, vidinės harmonijos. Pakviesk į nuostabią kelionę per garsus ir pojūčius gilyn į save..

 HOLISTINĖ GARSO TERAPIJA TIBETIETIŠKAIS DUBENIMIS – tai terapinis garso naudojimas siekiant fizinės, psichologinės, dvasinės harmonijos ir sveikatos žmogui.
️ Jei jaučiate nerimą, stresą, įtampą – REIKI SEANSAS padės jums atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, pasijusti žvalesniam.
ENERGETINIŲ CENTRŲ GYDYMAS, HARMONIZAVIMAS – čakrų energijos išvalymas ir veiklos subalansavimas palankiai veikia sveikatą, darbingumą, bendrą savijautą, gerina energijos pratekamumą.
____________________________________
Seanso metu galite jausti tiek šilumą, tiek šaltį, tiek karštį įvariose kūno vietose. Gali jaustis virpėjimas kojose ar bendrai kūne. Lengva vibracija pėdose, taipogi tirpimas tam tikrose kūno vietose kur šalinasi energetiniai blokai, tuomet užlieja šiluma, nusiraminimas, energijos daugiau prateka ir žmogaus bendra fizinė ir emocinė būklė pagerėja. Pojūčiai kiekvienam žmogui skiriasi, taipogi ir kiekvieną kartą gali skirtis pojūčiai, nes viskas priklauso nuo mūsų energetinių centrų būklės tuo metu. Taipogi būna žmonių, kurie seanso metu mato skirtingas spalvas, vaizdinius… Tame viskas puiku. Rodo jūsų išlavintą kūrybiškumą, intuityvumą.
Tibeto dubenėlių skambesys ramina, harmonizuoja, atpalaiduoja nuo įtampos. Šios praktikos metu tereikia jaukiai įsitaisyti, užsimerkti ir leisti sau keliauti ten, kur nuves garsai.
Kaip vyksta sesija?
Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens, kai šis yra lengvai mušamas arba trinamas specialiu prietaisu. Kupinas obertonų gausa garsas pereina per žmogaus kūną vibruojančiomis bangomis, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius centrus. Grojančių dubenų sesija atliekama pastatant dubenis ant arba šalia gulinčio aprengto žmogaus, o jų skleidžiami virpesiai harmonizuoja kūno ląsteles.
Kaip tai nutinka? Daugelis esame girdėję, jog garso bangos ir virpesiai veikia vandenį ir staigiai užšaldžius vandens molekulę, pamatysime harmoningą arba, priklausomai nuo garso, neharmoningą molekulę.
Žmogaus kūną apie 70 proc. sudaro vanduo, tad garsai, kurie sklinda iš dubenų, priverčia Jūsų kūno ląsteles vibruoti ir išsidėstyti molekules tam tikra darnia tvarka. Tad, jeigu yra pažeistas vienas ar kitas kūno organas, garsais galime priversti jį rezonuoti tam tikra teigiama ir harmoninga vibracija. Harmoningo garso ir jo sukelta vibracija pasiekia kūną labai giliai, t. y. pasiekia bet kurį organą. Atliekant šį masažą ir perėjus su dubenimis per visą kūną yra “sustyguojama” visa fizinio kūno veikla.
Vibracija sklinda per visą kūną ir veda į gilią relaksaciją, didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, tirpina blokus, atlaisvina energijos tekėjimą, derina ir gydo energetinius centrus, stiprina imunitetą ir žmogus pasijunta sveikesnis, laimingesnis bei harmoningesnis.
Svarbiausias terapijos tikslas – organizmo harmonijos grąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančią lengvą hipnozę.
APIE REIKI SEANSĄ
Seanso metu, uždedant rankas ant kliento kūno ar laikant jas virš kūno, siunčiama energija atveria užblokuotus taškus ir papildo žmogaus kūne cirkuliuojančią gyvybinę energiją, padedančią palaikyti individualią sveikatą, bei gyvybingumą, galingu universalios energijos srautu.
Ką suteikia Reiki seansas :
Ramybės pojūtis
Energijos antplūdis
Psichloginių problemų sprendimas
Sušvelnina ar visiškai pašalina fizinių ligų simptomus ar net padeda išvengti ligos
Padeda organizmui greičiau neutralizuoti dėl infekcijos susidariusius ar su maistu į organizmą patekusius toksinus ir šlakus
Nemigos sutrikimų gydymas
Padeda atgauti vidinę pusiausvyrą
Panikos atakų gydymas
Seansą galite įsivaizduoti kaip meilės dozę. Kai gaunate seansą poveikis panašus į tą, kurį sukelia meilės jausmas. Tai ne konkretaus asmens meilė, o pati meilės esmė. Universalioji kūrybinė energija ir yra besąlyginė meilė ir priėmimas, kurie atkuria harmoniją nuo subtiliausių lygmenų iki fizinės realybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *