+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

Reiki energetinis seansas

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

Reiki energetinis seansas

 

Užsiregistruoti

Kas tai?

REIKI UNIVERSALIOS GYVYBINĖS ENERGIJOS SRAUTAS, TEKANTIS PER MEISTRO RANKAS, SKIRTAS SUBALANSUOTI ŽMOGAUS ENERGINEI SISTEMAI IR ATKURTI VISO ORGANIZMO VIDINĘ HARMONIJĄ.

REIKI SEANSO METU, UŽDEDANT RANKAS ANT KLIENTO KŪNO AR LAIKANT JAS VIRŠ KŪNO, SIUNČIAMA ENERGIJA ATVERIA UŽBLOKUOTUS TAŠKUS IR PAPILDO ŽMOGAUS KŪNE CIRKULIUOJANČIĄ GYVYBINĘ ENERGIJĄ, PADEDANČIĄ PALAIKYTI INDIVIDUALIĄ SVEIKATĄ, BEI GYVYBINGUMĄ, GALINGU UNIVERSALIOS ENERGIJOS SRAUTU.

Jei jaučiate nerimą, stresą, įtampą – REIKI SEANSAS padės Jums atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, pasijusti žvalesniam.

Ką suteikia Reiki seansas:

 • Ramybės pojūtis
 • Energijos antplūdis 
 • Psichloginių problemų sprendimas
 • Sušvelnina ar visiškai pašalina fizinių ligų simptomus ar net padeda išvengti ligos
 • Padeda organizmui greičiau neutralizuoti dėl infekcijos susidariusius ar su maistu į organizmą patekusius toksinus ir šlakus
 • Nemigos sutrikimų gydymas
 • Padeda atgauti vidinę pusiausvyrą 
 • Panikos atakų gydymas

Reiki yra labai švelni, gydanti (man labiau patinka sakyti harmonizuojanti) energija. Jūsų kūnas gali ją panaudoti bet kokiems savo poreikiams.

Štai keletas dažniausių priežasčių pasitelkti Reiki:

 • Jaučiate stresą ir jums reikia trupučio meilės ir rūpesčio
 • Vartojate gydytojo išrašytus vaistus ir norite sumažinti jų pašalinius poveikius
 • Jums stinga energijos ir motyvacijos, reikia užvesti jūsų vidinį variklį
 • Prastai miegate
 • Jaučiatės įstrigę kažkokioje situacijoje ir jums reikia įžvalgų kaip pajudėti į priekį
 • Esate įstrigę kažkokioje emocijoje ir mintyse apie nemalonų dalyką, nepajėgiate atgauti vidinės pusiausvyros
 • Tiesiog norite palepinti savo kūną, protą ir sielą

Reiki galite įsivaizduoti kaip meilės dozę. Kai gaunate Reiki seansą poveikis panašus į tą, kurį sukelia meilės jausmas. Tai ne konkretaus asmens meilė, o pati meilės esmė. Universalioji kūrybinė energija ir yra besąlyginė meilė ir priėmimas, kurie atkuria harmoniją nuo subtiliausių lygmenų iki fizinės realybės.

KAIP REIKI GALI JUMS PADĖTI?

Atsipalaidavimas. Noras atsipalaiduoti nuo visų įtampų ir streso yra pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės nusprendžia išmėginti Reiki. Jei jaučiate nerimą, stresą, įtampą, Reiki gali padėti pasijusti ramesniais. Kai esate atsipalaidavę, jaučiate vidinę pusiausvyrą, jūsų kūnas lengviau atlaiko gyvenimo pakilimus ir nuosmukius. Kadangi Reiki padeda atsipalaiduoti ir pereiti iš simpatinės nervų sistemos dominavimo (kovok arba bėk) į parasimpatinės nervų sistemos dominavimą (virškink ir regeneruokis) šį švelni terapijos forma gali padėti beveik prie visų problemų ar ligų.

Fizinės ligos. Dar viena priežastis dėl kurios žmonės kreipiasi į Reiki specialistus tai troškimas įveikti ligą ar skausmą. Mūsų kūnai tik atrodo fizinė materija, iš tiesų viskas yra energija, o Reiki padeda subalansuoti energiją, pašalinti blokus kliudančius normaliai gyvybinės energijos cirkuliacijai. Reiki ne tik sumažina nerimą, skausmą, padeda atsipalaiduoti, bet ir veikią giluminę ligos priežastį. Nesakau jog Reiki tai panacėja ar tradicinio gydymo pakaitalas, tačiau tai puikus papildymas sveikatos palaikymo priemonių arsenalui aktyvuojantis natūralius organizmo savireguliacinius ir regeneracinius mechanizmus. Genialūs dalykai labai paprasti – viskas prasideda nuo atsipalaidavimo, tai išjungia destruktyvius streso mechanizmus ir įjungia regeneracinius. Mažų mažiausiai atsipalaidavimas leis rasti pozityvesnį požiūrį į situaciją ir ligą, organizmui neteks kovoti dviem frontais – ir su liga ir su stresu.

Netektys ir nelaimės. Patyrus emocinę traumą, pavyzdžiui netekus artimo žmogaus ar didelį išgąstį Reiki gali padėti pereiti nelengvą emocinį procesą, atsigauti ir atkurti savo gyvenimą. Vien tas stabtelėjimas atsipalaiduoti, laiko sau skyrimas padės išjausti ir paleisti patiriamas emocijas, neleis joms įstrigti kūne ir sukelti nepageidaujamų padarinių.

Gyvenimo pokyčiai. Netgi pozityvūs pokyčiai sukelia stresą. Persikraustymas, naujas darbas, vestuvės, vaiko gimimas sujaukia emocijas. Reiki gali padėti atsiverti permainoms bei greičiau ir lengviau adaptuotis.

Emocinis perdegimas. Galbūt tenka rūpintis pagyvenusiais ir ligotais tėvais, stengiatės būti supermama savo vaikučiams ar dirbate du darbus, kad sukurti galą su galu. Jei jaučiatės priėję liepto galą ir daugiau nebepatempiantys Reiki padės atgauti vidinę pusiausvyrą, minčių aiškumą, vidinį ritmą.

Priimant sprendimus. Tarkim jums reikia priimti svarbų sprendimą, o jūs jaučiatės įstrigę ir pasimetę. Galbūt reikia apsispręsti dėl santykių, darbo ar verslo krypties. Galbūt reikia didesnio aiškumo dėl to, kaip spręsti sveikatos problemą, kokiu keliu eiti. Reiki padės atsipalaiduoti, o ramybės būsenoje mintys nuskaidrės ir atsakymas galbūt pats ateis.

Kūrybinis blokas. Stresas ir įtampa blokuoja kūrybingumą. Tokioje būsenoje dominuoja beta smegenų bangos, o kūrybingumui mes atsiveriame atsipalaidavę ir perėję į alfa smegenų bangas. Taigi jei jaučiatės įstrigę kūrybiniame procese išmėginkite Reiki.

Dvasinis ryšys. Atsiribojus nuo kasdienių rūpesčių, atradus vidinę ramybę Reiki seanso metu lengviau išgirsti savo vidinį balsą. Reiki padeda atkurti ryšį su savo Aukštesniuoju Aš ir siela, žvelgti į pasaulį ir savo gyvenimą iš tokios aukštesnės perspektyvos. Reiki apskritai stiprina intuicija, tad galbūt tai padės jums atskleisti nepastebėtus talentus.

REIKI ENERGETINIS NUOTOLINIS SEANSAS

Aš Reiki seansus atlieku ir nuotoliniu būdu, tad jums tereikės gerti pakankamai vandens ir vakarais atsipalaiduoti bei mėgautis procesu. Kai Reiki seansai atliekami „gyvai“, uždėjus rankas ant fizinio kūno energija eina pirmiausia į fizinį kūną, o po to persismelkia iki subtiliausių. Todėl gyvai darant Reiki seansus gali greičiau ir ryškiau jaustis fiziniai pokyčiai, tačiau nors bus simptominis pagerėjimas ilgiau užtruks, kol bus prieita iki priežasčių subtiliuosiuose lygmenyse.

O darant Reiki seansą nuotoliniu būdu Reiki energija pirmiausia pasiekia subtiliausius lygmenis – dvasinį, energetinį, emocinį, mentalinį ir tik pabaigoje fizinį. Tokiu būdu gal ne iš karto jaučiasi fiziniai pokyčiai, tačiau dirbama su giluminėmis priežastimis ir tik praėjus kuriam laikui galite pažvelgę atgal pamatyti jog po Reiki seansų atėjo naujos mintys, priėmėte naujus sprendimus, įvyko svarbių pokyčių, kurie suvokiant tai sąmoningai ar ne, bet išsprendė problemos priežastį ir problema natūraliai ėmė spręstis ar gerėti.

Aš rekomenduoju Reiki be jokios programos, tiesiog aukščiausiam jūsų gėriui, kad organizmas panaudotų gautą gyvybinę energiją ten, kur jam labiausiai reikia ar tai būtų fizinis kūnas, mastymo įpročiai, emocinė ar dvasinė būsena. Iš praktikos pastebėjau, jog siunčiant Reiki be jokios programos energijos srautas kur kas stipresnis, klientas (tiksliau jo aukštesnysis Aš) pasiima kur kas daugiau energijos ir išskirsto ją ten, kur bus palankiausia.

Tačiau norintiems siūlau nuotolinius Reiki seansus ir su konkrečia programa, pavyzdžiui organizmo gebėjimo išsigydyti bei regeneruotis suaktyvinimui, santykių su jums svarbiu žmogumi harmonizavimui, atsivėrimui meilės arba gerovės energijai, žalingo įpročio įveikimui ar kitiems tikslams.

Kiek reikėtų seansų?

Niekada nesprendžiu už klientus ir neperšu savo paslaugų, vadovaukitės žemiau pateiktomis rekomendacijomis ir klausykite vidinio balso. Jei norite pradėti nuo kelių seansų ir pažiūrėti kaip jausitės – taip ir padarykite. Kursą visuomet galėsite prasitęsti.

Atsipalaidavimui po pusiausvyros atgavimui po streso pakaks vieno Reiki seanso. Ūmiai problemai, ar tai būtų liga ar didelis stresas, ar sudėtinga ką tik kilusi situacija reikėtų bent 3 Reiki seansų. Giliai ar įsisenėjusiai problemai spręsti dažniausiai rekomenduojamas visas Reiki kursas 10-21 seansas. Patys Reiki praktikai pilnam apsivalymui ir pusiausvyros bei harmonijos atgavimui daro sau 21 Reiki seanso kursą. Tad chroniškoms, ilgalaikėms problemoms spręsti būtų optimalu pasidaryti 21 dienos Reiki kursą. Sudėtingoms situacijoms spręsti ar norui įgyvendinti Reiki gali būti daromas visą mėnesį.

Ko tikėtis seanso metu?

Seanso metu jei esate jautresni, galite jausti šilumą ar dilgčiojimą, vėsą, gilų atsipalaidavimą ar net mieguistumą ar kitokius subtilius pojūčius. Asmeniškai man Reiki sukelia pojūtį tarsi staiga ore būtų smarkiai padaugėję deguonies ir nuo jos lengvai svaigsta ir ūžia galva. Kai kas patiria ne malonų atsipalaidavimą, o valymąsi, kai pradeda kilti užgniaužtos emocijos ar paaštrėja negalavimai, tačiau tai laikina, svarbu gerti pakankamai vandens, išlikti pozityvios nuostatos ir tiesiog praleisti per save viską kas vyksta ar išeina neužlaikant.

Reiki seanso metu gerai būtų atsipalaiduoti ar net pamedituoti. Paprastai Reiki seansus darau vakare, su intencija, kad ši energija jus pasiektų tada, kai būsite tam pasirengę ir ji galės veikti jūsų aukščiausio gėrio vardan. Daug klientų tuo metu skaniai miega ir atsikelia puikiai pailsėję.

 

Užsiregistruoti