+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

„ThetaHealing®“ – „Teta gydymas“

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

„ThetaHealing®“ – „Teta gydymas“

Užsiregistruoti

Tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, bei DNR lygmenyje.

Kuo tai (man) naudinga:

 • Mažina stresą, nerimą. 
 • Padeda pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerbuvio lygį;
 • Padeda išgydyti fizines būsenas ir ligas.
 • Išgydyti traumas ir emocines būsenas;
 • Padeda išsilaisvinti iš baimių ir fobijų;
 • Padeda išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių.
 • Padidinti pasitikėjimą ir savivertę;
 • Sukurti tvirtus ir darnius santykius;
 • Išlaisvinti jūsų kūrybiškumą
 • Pasiekti asmeninę laisvę;
 • Manifestuoti savo svajones

(

Teta Gydymo metu žmogaus smegenys funkcionuoja Teta bangomis ir tai leidžia pasiekti aukštą sąmoningumą.

Mokslininkai atrado, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, gerina proto aiškumą ir kūrybinį mąstymą, nuotaiką, momentinio išgijimo galimybes.

Šioje būsenoje mes galime tiesiogiai dirbti su Šaltiniu, Dvasia,Visata, Dievu ar Viso Kas Yra Kūrėju (priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų), vykdyti galingus gydymus, momentaliai transformuoti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumas, glūdinčias mūsų pasąmonėje. 

Prieš gydymo sesiją jūs turite išgerti vandens, tai reikalinga kineziologiniam testui. Pageidautina šalia turėti stiklinę vandens. 

Prieš pradedant Teta Gydymą reikia suformuluoti sau tą problemą, kurią jūs norite išspręsti pirmiausia. Tai gali būti bet kokio lygio problema -fizinio, sielos, proto lygmenyje (pvz.: sveikata, gyvenimo situacija, darbas, santykiai). O gal turite norų ar tikslų, kuriuos norėtumėte gyvenime pasiekti?

Dirbant su kiekviena problema, situacija ar darant bet kurią Teta Gydymo techniką, Teta gydytojas paklaus jūsų sutikimo. Gavęs jūsų sutikimą, jis tęs savo darbą.

Gydymo metu jūs sėdėsite užsimerkę ir atsipalaidavę. Pageidautina, kad jums niekas netrukdytų.

Teta gydymą dažniausiai kombinuoju su Reiki energiniu gydymu ir tokiu būdu yra pasiekiami kokybiškiausi rezultatai. Taip pat dažnai gydymo seansus derinu su dainuojančių Tibeto dubenų garso masažu. Po tokio seanso žmogaus emocinė ir fizinė sveikata smarkiai pagerėja. Energinio gydymo sesijų skaičius kiekvienam individualus. Daug emocinių blokų ar sveikatos problemų turinčiam žmogui jų skaičius bus didesnis, bet gali užtekti ir kelių seansų. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus noro keistis ir priimti pokyčius į save.

Teta gydymo atsiradimas 

Teta gydymą išrado amerikietė Vianna Stibal. Vianna dirbo kaip natūrapatė, masažų terapeutė ir intuityvi diagnostikė (reader). Viannai, trijų vaikų motinai, buvo diagnozuotas klubo vėžys. Ji išbandė tradicinę ir alternatyvią mediciną, bet jai niekas nepadėjo.

Visiškai atsitiktinai, diagnozuojant ir gydant kitus žmones, ji atrado, kad tas pats metodas, kuriuo ji diagnozuoja žmones, gali akimirksniu juos ir išgydyti. Tokiu būdu ji išsigydė savo koją ir pradėjo gydyti tūkstančius žmonių.

Vianna nesuprato, kodėl jos naujas gydymo metodas toks efektingas, tad ji kreipėsi į mokslininkus, kad šie ištirtų jos gydymo metodą. Gautas atsakymas – Teta smegenų bangos.

Ji paskelbė žinią apie Tetą Gydymą ir pradėjo šio metodo mokyti žmones bei ruošti mokytojus daugelyje pasaulio šalių.

Teta Gydymas (Theta Healing ) atnešė gerų rezultatų. Dirbdama su tūkstančiais klientų, ji atrado ne tik nuostabų būdą susijungti su visame kame judančia energija, bet ir tai, kad ši energija gali akimirksniu pakeisti įsitikinimus, jausmus, kurie sukelia ligą.

Užsiregistruoti