+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

ThetaHealing®“ – „Teta gydymas“

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

ThetaHealing®“ – „Teta gydymas“

Tai energinio gydymo metodas, kuris gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame bei DNR lygmenyje.

Teta gydymą dažniausiai kombinuoju su Reiki energiniu gydymu ir tokiu būdu yra pasiekiami kokybiškiausi rezultatai. Taip pat dažnai gydymo seansus derinu su dainuojančių Tibeto dubenų garso masažu. Po tokio seanso žmogaus emocinė ir fizinė sveikata smarkiai pagerėja. Energinio gydymo sesijų skaičius kiekvienam individualus. Daug emocinių blokų ar sveikatos problemų turinčiam žmogui jų skaičius bus didesnis, bet gali užtekti ir kelių seansų. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus noro keistis ir priimti pokyčius į save.
Kuo tai (man) naudinga:
▪️Mažina stresą, nerimą▪️Padeda pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerbuvio lygį▪️Padeda išgydyti fizines būsenas ir ligas▪️Išgydyti traumas ir emocines būsenas▪️Padeda išsilaisvinti iš baimių ir fobijų▪️Padeda išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių▪️Padidinti pasitikėjimą ir savivertę ▪️Sukurti tvirtus ir darnius santykius▪️Išlaisvinti jūsų kūrybiškumą▪️Pasiekti asmeninę laisvę▪️Manifestuoti savo svajones
Teta Gydymo metu žmogaus smegenys funkcionuoja Teta bangomis ir tai leidžia pasiekti aukštą sąmoningumą.Mokslininkai atrado, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, gerina proto aiškumą ir kūrybinį mąstymą, nuotaiką, momentinio išgijimo galimybes.