+37060606008
gydantisviesa@gmail.com

Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija

Reiki, Theta healing, Tibeto dubenys

Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija

Užsiregistruoti

Holistinė Tibeto dainuojančių dubenų garso terapija – tai individualus garso vibracinis viso kūno masažas, kuris atliekamas su dainuojančiais dubenimis. Per šią valandą Jūs puikiai pailsėsite, nusiraminsite, atsipalaiduosite. Jums tereikia tik atsigulti, užsimerkti, jaukiai apsikloti ir… mėgautis garsu

 • Garso sesijos metu Tibeto dubenys yra dedami arba ant kūno, arba šalia jo. Kadangi žmogaus kūnas yra sudarytas daugiausiai iš vandens, garsinė vibracija persiduoda per visą kūną. Gydomasis poveikis pasiekiamas fizinei vibracijai veikiant organus, liaukas, sąnarius, atpalaiduojant raumenų įtampas. Vyksta ir giluminis poveikis ląstelių lygyje ir subtilus energetinio lauko harmonizavimas ir energetinių blokų šalinimas.
 • Šalia grynai vibracinio poveikio, raminantį ir relaksuojantį efektą suteikia ir dainuojančių dubenų “sferų muzika”. Žmogus pasijaučia iš visų pusių apgaubtas užburiančio, gilaus ir harmoningo garso. Klientas po tokios terapijos dažnai sako patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių ir problemų, dingsta įtampos ir skausmai. Nemažai žmonių patiria dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą, vizijas ir kitas meditacijai būdingas būsenas.

Kaip vyksta sesija? 

 • Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens, kai šis yra lengvai mušamas arba trinamas specialiu prietaisu. Kupinas obertonų gausa garsas pereina per žmogaus kūną vibruojančiomis bangomis, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius centrus. Grojančių dubenų sesija atliekama pastatant dubenis ant arba šalia gulinčio aprengto žmogaus. Iš pradžių žmogus guli ant pilvo, masažas pradedamas nuo kojų srities, kylant kūnu aukštyn. Masažuojant apatinę kūno dalį, naudojami žemos ir vidutinės vibracijos dubenys, masažuojant viršutinę – vidutinės ir aukštos vibracijos dubenys. Po to žmogus apsiverčia ant nugaros. Sesijos trukmė 40-60 min.
 • Po tokio garso masažo jausitės pailsėję, visiškai atsipalaidavę, o darni ir rami nuotaika lydės keletą dienų.
 • Terapeutai naudoja dubenų terapiją gydant skausmus, depresiją, nemigą, migreną, kraujotakos sutrikimus ir t.t.
 • Visgi svarbiausias terapijos tikslas – organizmo harmonijos grąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną. Daugelis žmonių užmiega tokio masažo metu, kiti patiria būseną, primenančią lengvą hipnozę.Sesijas veda

Pojūčiai

„Viskas aplinkui tarsi išnyksta, prarandu laiko ir erdvės pojūtį, esu tik aš ir garsas.“

Žmogus pasijaučia iš visų pusių apgaubtas užburiančio, gilaus ir harmoningo garso. Klientas po tokio masažo dažnai sako patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių ir problemų, dingsta įtampos ir skausmai. Kartais pacientai užmiega, kiti patiria būseną, primenančią lengvą transą. Žmonės sako, kad jie tarsi „ištirpsta”, „atsijungia”. Nemažai žmonių patiria dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą, vizijas ir kitas meditacijai būdingas būsenas. Dainuojančių dubenų garsas sukelia būseną, kai nieko nevertiname ir nieko netrokštame,taikos ir palaimos. Jausmą. Dauguma žmonių jaučia, kad grojančio dubens garsas suvirpina jų sielą. Šis pojūtis stipresnis, kai klausomasi gyvo garso, o, klausantis įrašo, jis susilpnėja.

Į sesiją įeina:

 • trumpas pokalbis, leidžiantis terapeutui suvokti kliento lūkesčius ir problemas, bei individualiai parinkti garso sesijos strategiją;
 • pati Tibeto dainuojančių dubenų garso sesija;
 • žolelių arbata ir aptarimas po sesijos .
 • Pagal poreikį garso sesija gali būti papildyta aromaterapija, energiniu gydymu. 

Apie Tibeto dainuojančių dubenų garso terapiją

Tibeto (Himalajų) dainuojantys dubenys

Tūkstantmečius dainuojantys dubenys buvo naudojami Himalajų regiono šalyse (Tibete, Nepale, Indijoje) dvasinėse praktikose (meditacijoje, ritualuose), o taip pat gydymui garsu ir vibracija.

Šiais laikais dėl unikalių vibracinių savybių jie tampa vis populiaresni holistinėje garso terapijoje. Dainuojančių dubenų terapinis efektas jau pripažįstamas ne tik alternatyvioje medicinoje, bet juos sėkmingai naudoja solidžios klinikos Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir kitose šalyse, atliekami moksliniai tyrimai.

Dainuojantys Tibeto dubenys yra pagaminti iš 5, 7, 9 ar net 12 metalų lydinio. Vieną dubenį keli vyrai gamina rankiniu būdų pagal tradicinį metodą. Pagaminimo procesas (cikliškai kartojamas kaitinimas, kalimas, šaldymas) gali trukti iki 36 val. Tuo metu pagal tradiciją kartojamos mantros, kurios, manoma, suteikia dubeniui tam tikrą energetiką. Kiekvienas metalas praturtiną bendrą dubens skambėjimą savo vibracijomis. Geras antikinis dubuo vienu metu gali skleisti virš 20 skirtingų garso tonų, o bendras garsas tuo būdu gaunasi visuminis, daugiaplanis, darantis žmogaus psichikai harmonizuojantį poveikį. Tryliktasis Dalailama dainuojančių Tibeto dubenų garsą prilygino šventajam Akašos garsui – pirmapradei kosminei vibracijai.

Tibeto dainuojančių dubenų terapija yra efektyviausia mažinant stresą, įtampą ir nemigą, o taip pat ji didina imunitetą, mažina nugaros, sąnarių skausmus (moksliškai tirtas ir patvirtintas yra ir onkologinių ligų sukelto skausmo sumažinimas), palankiai veikia esant nerimo, depresijos sutrikimams, gydant nuo priklausomybių, o taip pat ir kitų sutrikimų. Didžiausias efektas pasiekiamas dėl terapijoje iššaukiamo labai gilaus atsipalaidavimo ir harmonizacijos kūno, energijos ir psichikos srityse, ir tuo būdu suaktyvinamų savigydos mechanizmų.

Gydomasis Tibeto dainuojančių dubenų poveikis:

 • mažinami galvos skausmai, nuovargis, nerimas, įtampa, stresas, miegas tampa geresnis;
 • mažinamos kaklo ir pečių įtampos, sąnarių, raumenų ir nugaros skausmai;
 • padeda esant virškinimo sutrikimams, padidėjusiam kraujospūdžiui;
 • vyksta detoksifikacija giluminiame ląstelių lygmenyje;
 • didėja proto gebėjimai (koncentracija, mokymasis, kūrybingumas);
 • vyksta energetinių centrų (čakrų) ir meridianų balansavimas, energetinių blokų šalinimas;
 • subalansuojamos saulės (jan) ir mėnulio (in) energijos, vyksta dešinio ir kairiojo smegenų pusrutulių sinchronizacija;
 • įveda į gilias meditacijos būsenas, taip pat į būseną tinkamą autosugestijai;
 • padeda esant priklausomybėms ir potrauminiam stresui.

Užsiregistruoti